Camping La Clairière
1151 Route du Talucat 40200 St. Paul-En-BornFrankrijk > Nieuw-Aquitanië > Landes
Klantenmeningen
Classificatie van uw beoordelingen
-
Pieter P
Gezin met tiener(s)
Basisprijs Comfortplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto / elektriciteit 10A)
van 19/07/2025 tot 22/07/2025
Algemeen
Omgeving, de bar en het zwembad
Beoordeling van de accommodatie
Prima plek
Grote groepen op de camping geven onrust
Reactie van de camping/vakantiepark :
Hallo, Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw mening te delen! We zijn blij dat u genoten heeft van de omgeving van de camping, onze bar, het zwembad en de kwaliteit van de accommodatie. We begrijpen dat de aanwezigheid van grote groepen soms wat meer levendigheid met zich mee kan brengen. We doen ons uiterste best om iedereen van een prettig verblijf te laten genieten, met respect voor elkaar. Daarom vragen we onze groepen om de leefregels van de camping te respecteren, en herinneren we hen hier regelmatig aan – zowel vóór als tijdens hun verblijf. Dat gezegd hebbende, is de periode juli-augustus van nature levendiger, met of zonder groepen: de camping is dan vaak volgeboekt en de sfeer is dynamischer dan in het laagseizoen. We hopen u in de toekomst opnieuw te mogen verwelkomen in een rustiger periode, voor een nog meer ontspannen verblijf. Het team van Camping La Clairière
-
Anita K
Gezin met tiener(s)
Staanplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto / elektriciteit 10A) - vanaf 100m²
van 21/07/2024 tot 28/07/2024
Algemeen
Vriendelijke personeel, grote campingplaats, speelruimte voor kinderen. Toilet en douche zijn redelijk.
Er verblijven voornamelijk Franse gasten en daar is de camping ook op gericht. Animatie is volledig Frans. Zwembad is oke, wel stenge badjuf, er mag niet zoveel in het zwembad.
Beoordeling van de accommodatie
We verbleven in een tent en daarbij 2 tentje voor de kinderen. Was een grote plek bij de rivier echt een prima plek. Veel schaduw..
Stroompunt was heel verweg. Ons meegenomen campingsnoer was in iedergeval niet lang genoeg. Waarbij we op andere campings nog nooit problemen mee hebben gehad..
Reactie van de camping/vakantiepark :
Goedemorgen Soms is er een terminal voor meerdere locaties, maar deze is nooit ver weg. Indien nodig repareren wij op verzoek verlengsnoeren zodat niemand in de problemen komt. De badmeester is niet streng, ze is eerlijk. Als er veel mensen bij het zwembad zijn, is het duidelijk dat grote duiken of balworpen voor het welzijn van iedereen ingewikkeld zijn. Het gaat erom alle vakantiegangers te respecteren. Als je wilt duiken of spelen, kun je als er minder mensen zijn naar het zwembad gaan. Bedankt voor uw positieve feedback. U kunt altijd bellen het team van camping La Clairière
-
Bob B
Gezin met jonge kinderen
Staanplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto / elektriciteit 10A) - vanaf 100m²
van 31/07/2024 tot 05/08/2024
Algemeen
Rust op de camping maar dat is ook erg afhankelijk van de mede campinggasten. Redster aan het zwembad was zeer vriendelijk en een echte plus
Sanitair is vuil en vies wat een enorme afknapper is. Geen waterdruk, vaak koud water. Ook om af te wassen onhandige wasbakken.HEEEL Dringend aan vervanging en renovatie toe. Ook de bar oogt vervallen. Iets meer ‘aanplanting’ zou wenselijk zijn om er een mooie camping van te maken. Het zwembad , de omliggende bijgegoten beton en tegels zijn gevaarlijk voor blote voeten. Dit zou opnieuw moeten gebeuren.
Beoordeling van de accommodatie
De schaduw
De buis die uit de grond stak, gebrek aan privacy, we hebben geen idee wat hier ‘privélege’ aan was en waarvoor we dus extra hebben betaald.
Reactie van de camping/vakantiepark :
Hallo De badkamers worden 3 keer per dag schoongemaakt. Als je ze vies vindt, komt dat omdat vakantiegangers het werk van het team niet respecteren. We hebben op een dag een reparatie uitgevoerd bij het zwembad, dus er was beton gestort maar we hebben het gebied gemarkeerd met tape. De camping wordt dagelijks onderhouden, het is omgeven door rivieren, bomen en zodra je naar buiten gaat kom je in het bos, ik zie niet hoe het groener kan. Hetzelfde geldt voor de bar, die helemaal van hout is, met lichtsnoeren voor 's avonds, een podium, en goed onderhouden.
-
Arnold V
Individueel
Basisprijs Comfortplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto / elektriciteit 10A)
van 28/07/2024 tot 29/07/2024
Algemeen
Leuke kleine camping met vriendelijk en meedenkend personeel
Het water van de douche was erg heet
Beoordeling van de accommodatie
Natuurlijke omgeving
Reactie van de camping/vakantiepark :
Hallo, bedankt voor je mening. We hebben het probleem met de douches opgelost. Het klopt dat het water tijdens de hittegolf behoorlijk heet was, maar dat is nu niet meer het geval. We hopen u snel weer te zien, een fijne zomer! Het team van camping La Clairière
-
Eric D
Senioren (echt)paar
Staanplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto / elektriciteit 10A) - vanaf 100m²
van 08/06/2024 tot 22/06/2024
Algemeen
We mochten zelf een plek uitkiezen, ruime plek. Wifi op de plek was prima. Ik miste in sommige douches een haakje en in ander hokje een slot, dit heb ik doorgegeven en is keurig gerepareerd. Mijn man had zijn racefiets mee, er zijn vele fietspaden in de omgeving. Het zwembad was prima. Wij vertrokken een week eerder en hebben ons geld van de resterende dagen teruggekregen. Dat vinden wij enorm symphatiek
Toen wij er waren, kwamen in het weekend meer groepen in de chalets. Vooral onze laatste avond waren er volwassenen die zeer luid pratend en lallend om 1.15 langs liepen. Heel jammer dat deze mensen geen rekening hielden met andere campinggasten. De menukaart is in voorseizoen zeer beperkt en helaas was onze pizzabodem niet gaar.
Beoordeling van de accommodatie
Wij hebben een vouwwagen en een plek gekozen met zowel zon als schaduw
De temperatuur viel wat tegen, dus geen weer voor watersportactiviteiten. En mede daardoor waren wij na 1 week wel uitgekeken op de omgeving.
-
Alie D
Senioren (echt)paar
Basisprijs Comfortplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto / elektriciteit 10A)
van 08/07/2023 tot 22/07/2023
Algemeen
Een ruime camping
Jammer toen wij er waren een paar grote groepen jongere op kamp. 17 jongens met tentjes op 1 plaats.
Beoordeling van de accommodatie
Eigen caravan
Eigen caravan