Klantenmeningen
-
Ilse V
Gezin met tiener(s)
Standplaats
van 02/08/2025 tot 17/08/2025
Algemeen
Superfijne camping, kleinschalig! Genoeg verkoeling te vinden bij het zwembad of de rivier onder de camping. Schone camping en hele vriendelijke, behulpzame eigenaren!
-
Beoordeling van de accommodatie
Wij stonden onderaan de camping vlakbij de ingang van het hekje naar de rivier. Het was een superfijn rustig straatje en schaduwrijk! Met 40 graden was dit toch wel het parelplekje van de camping! Het is dat we houden van verkennen van nieuwe plekken, anders was ik zeker teruggegaan!
-
-
Fam. Z
Gezin met jonge kinderen
Standplaats
van 23/07/2025 tot 11/08/2025
Algemeen
Wat een prachtige camping! We hebben genoten van ons verblijf van 3 weken. Grote plek, bijna helemaal in de schaduw en vlak naast de rivier. Ontzettend vriendelijk campingpersoneel. Goede basic sanitairvoorzieningen én een heerlijk zwembad. Broodjesservice ook heel fijn! De omgeving, de Ardèche, is fantastisch: er is veel te doen en te zien, voor alle leeftijden. Aanrader!
Beoordeling van de accommodatie
Ruime standplaats, vol schaduw. Erg fijn dat er mogelijkheid was om een koelkast te huren.
-
Joep P
Jong stel
Standplaats
van 20/07/2025 tot 22/07/2025
Algemeen
Prima camping
Geen!
Beoordeling van de accommodatie
Kleinschalige camping in een mooi gebied.
-
cornelia B
Individueel
Standplaats
van 29/05/2025 tot 02/06/2025
Algemeen
Aardige mensen. Heerlijk zwembad, gezellig terras.
Geen
Beoordeling van de accommodatie
De relaxte sfeer
-
Cor S
Senioren (echt)paar
Standplaats
van 23/05/2025 tot 30/05/2025
Algemeen
De heerlijke rustige sfeer van de camping is een groot pluspunt. Sanitair goed en schoon
Weinig, wifi haperde wel eens
Beoordeling van de accommodatie
Rustig plekje, mooi uitzicht
Geen
-
Andries D
Met vrienden
Stacaravan 2 kamers + terras - 28m²
van 24/08/2024 tot 31/08/2024
Algemeen
Super
Alle dagen snackbar
Beoordeling van de accommodatie
Alles
-
Cindy M
Jong stel
Standplaats
van 24/08/2024 tot 28/08/2024
Algemeen
Rustige camping - vriendelijke en behulpzame eigenaars.
Beetje de muggen maar ja daar is weinig aan te doen - vandaar de tip product voor insecten/muggen
Beoordeling van de accommodatie
Privé
De boom stond te kort voor het openen van de luifel
-
Dinand S
Overig
Stacaravan voor mindervaliden.
van 03/08/2024 tot 17/08/2024
Algemeen
Wij hebben 2 heerlijke weken gehad op camping Le Pastural. Een hele gemoedelijke camping met allerlei nationaliteiten. De camping is niet groot maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Een heerlijk zwembad en een prachtige rivier waar de hond kon zwemmen. Elke ochtend lekkere verse crossaints of stokbrood en dagelijks op reservering heerlijke burgers, pizza’s of diner te krijgen. Genoeg speelgelegenheid voor kinderen. Om 11 uur is het stil op de camping waardoor je een fijne nachtrust hebt. Lieve en gastvrije eigenaren die je erg goed helpen bij vragen. Wij gaan hier zeker weer terug komen!
Klein puntje, maar dat ligt waarschijnlijk echt aan de gasten. Her en der lag er honden poep wat niet is opgeruimd is door de eigenaren van de hond.
Beoordeling van de accommodatie
Erg goed te gebruiken voor mindervaliden. Huisje is zo aangepast en ingedeeld dat je je er prima kan redden. Alles is aanwezig in het huisje, tot de knoflook pers toe. Het huisje was erg schoon. Lekker terras waar je zelfs met regen buiten kan blijven zitten. Fijne bedden en genoeg opberg ruimte.
-
Marcel M
Jong stel
Standplaats
van 31/07/2024 tot 14/08/2024
Algemeen
Heerlijk rustige en niet te grote camping.
Het zwembad was groot genoeg, maar de regels werden niet gehandhaafd. Veel springen, duiken en ballen. Gebruik tot 20u terwijl het om 19u zou moeten sluiten. Daar is het te klein en te druk voor.
Beoordeling van de accommodatie
Wij stonden aan een rustig straatje met alleen tenten en veel schaduw, beneden bij het riviertje. Aanrader.
-
Sarah D
Gezin met tiener(s)
Standplaats
van 03/08/2024 tot 08/08/2024
Algemeen
Zoals iedere keer alles helemaal top! Heerlijk verfrissend zwembad, lekkere pizza's, fris rosé wijntje bij de receptie, de prachtige waterval vlakbij, croissants bestellen voor 's morgens en acties geweest bij Pont du Diable ... We hebben genoten! Tot de volgende keer.
Beoordeling van de accommodatie
Er was eigenlijk geen plek meer, dus kregen we een apart plekje op een 'terras van zand en gras'. Dat was prima! Super handig dat we ook nog over een koelkast konden beschikken.
Die muggen he ... maar daar kan de Camping niet aan doen natuurlijk. Dat is de natuur ;).