Klantenmeningen
Classificatie van uw beoordelingen
-
Jorinde B
Gezin met jonge kinderen
Standplaats + auto
van 05/08/2024 tot 19/08/2024
Algemeen
Zwembad was goed Veel speeltuinen
Sanitair zat vol ongedierte. Werd elke dag wel 'schoongemaakt' maar niet even een hoge druk spuit erop. Alles is in het Frans. Er waren ook heel weinig nederlanders/engels/Duitsers maar er werd ook geen moeite gedaan om ons er bij te betrekken. Handdoeken neerleggen bij het zwembad en vervolgens weggaan, waardoor alle bedjes altijd bezet waren. Camping medewerkers zijn alleen maar gericht op de Franse campinggasten.
Beoordeling van de accommodatie
Wij hadden een fijne plek, dichtbij de speeltuin en zwembad. Beschut en erg ruim
Er zaten overal beestjes, Heel veel beestjes overal. Geluidsoverlast tot diep in de nacht was erg vervelend. Onze wc werd dus door iedereen die naar het zwembad ging gebruikt daardoor vaak heel erg vies
-
Marie D
Gezin met baby
Cottage 2 kamers
van 10/08/2024 tot 17/08/2024
Algemeen
Zeer leuk en schoon verblijf. We werden hartelijk ontvangen en konden al wat vroeger ik onze caravan. Het personeel is zeer hulpvaardig en vriendelijk. Het zwembad was perfect voor ons zoontje van 10 maand.
De glaasjes waren enorm klein om uit te drinken. Lijkt een stom puntje maar uit een glas had je letterlijk maar 2 slokken!
Beoordeling van de accommodatie
Schoon, ruim, schaduwrijk maar ook zon!
Warme water was verschillende keer "op" bleek iets met de boiler te zijn. Ze waren snel om ons te hulp te schieten. We namen zelf ons babybedje mee.
-
Marie V
Gezin met tiener(s)
Standplaats + auto
van 21/07/2024 tot 05/08/2024
Algemeen
Vriendelijk personeel, na 23 uur zeer rustig. Challans in de buurt, wat wel een leuk stadje is, op fietsafstand. Bakkerij en Hyper U in de buurt, net als Lidl, Aldi en andere interessante winkels
Schoonmaken van sanitair. Basis werd gedaan, maar niet iedere dag werden de vuilnisbakjes geleegd en de vloer en wanden grondig gedaan. Vond ik geen 4 sterren waard. Voor tieners te weinig aansluiting omdat er erg veel Fransen waren
Beoordeling van de accommodatie
Zeer ruime plekken en waterpunt lekker dichtbij
De duiven in de boom. Zeer veel duivenpoep op de tent
-
Linda G
Gezin met tiener(s)
Forfait emplacement XXL avec voiture
van 07/07/2024 tot 26/07/2024
Algemeen
De uitstraling van de camping is goed. Het groens is netjes verzorgd. We werden goed ontvangen en bij de receptie spreken ze goed Engels. Mooi verzorgd zwembad. Echt een camping voor Fransen. Betaalbaar. Goede avond animatie ook voor volwassenen. Challans mooi dorp/stad met veel voorzieningen. 20 minuten van zee met de auto.
Op het toiletgebouw staat dames bij de deur maar op de deuren van wc een teken voor dames en heren. Hierdoor was er veel inloop van heren in het damesgedeelte. Er waren ook geen wascabines om jezelf te wassen dus je kon jezelf daarbij ook niet terugtrekken. Het legen van de toilet moet bij de camper leegplaats. Dit is voor een cassette van een caravan niet echt fris. Temperatuur van de douches is niet echt naar koeler te zetten en zijn echt heel warm. Wanneer mensen doortrekken met de wc wordt het echt heet. Animatie spreekt geen Engels. Geen winkel aanwezig. Geen wc papier bij de toiletten.
Beoordeling van de accommodatie
Wij hadden plaats xxl. Echt een grote plaats. Dicht bij toiletgebouw.
Alle lampen uit s nachts waardoor je echt met zaklamp naar het toiletgebouw moet ivm onregelmatige ondergrond.
-
Marjolein V
Gezin met jonge kinderen
Standplaats + auto
van 13/07/2024 tot 20/07/2024
Algemeen
Leuk zwembad, speeltuin en trampolines.
Sanitair was vaak wat vies, geen wc papier of handzeep. Al om zes uur rijdende auto’s over het terrein, elke dag.
Beoordeling van de accommodatie
Ruime standplaats
-
Petra S
Gezin met tiener(s)
Standplaats + auto
van 22/07/2023 tot 19/08/2023
Algemeen
Prima
Dat onze plek akkoord is gegeven maar dat hij toch bezet was, hadden ze even moeten doorgeven
Beoordeling van de accommodatie
Prima onder bomen voor hond