Algemeen
De camping ligt op een leuke locatie, je bent met een wandelingetje van 5 minuten op het strand en met een kleine 10 min in het centrum waar je heerlijk kunt eten.
Het sanitair is prima, alles werkt en wordt goed schoongemaakt.
De maxi kampeer plekken zijn ruim maar de standaard zijn erg klein. Het is meer een camping voor met caravan of camper dan zoals wij deden met een tent. Er is geen gras, alleen zand en als je pech hebt veel boomstronken.
De rust uren, vooral in de ochtend beter handhaven!! Wij hadden of wel kinderen die al uitgelaten aan het tetteren waren rond 7u of mensen die het nodig vonden om om half 6 hun camper te starten en uiteindelijk weg te rijden! Belachelijk hier hebben we dan ook een klacht over ingediend.
Beoordeling van de accommodatie
Standaard pitch was veelste klein voor onze tent (4 pers tunnel) en auto . Wij konden gelukkig een maxi pitch krijgen welke ruim genoeg was maar helaas erg veel boomwortels had waardoor het als nog lastig was.
Dat er geen privacy was op onze plek. En helaas ook geen mogelijkheid was om die te creëren